Fiat Scudo vám umožní podnikať na úrovni

Nie každý podniká z pohodlia stálej kancelárie. Mnohí podnikatelia sa nezaobídu bez výkonného úžitkového vozidla, ktoré im pomôže uskutočniť podnikateľské predstavy. Multifunkčné dodávky sa rovnako, ako hociktoré iné odvetvie priemyslu, rýchlo rozvíjajú a napredujú. Začínajúci, ale aj skúsený podnikateľ môže byť pri výbere vhodného vozidla častokrát zaskočený množstvom ponúkaných modelov. Ak je to aj váš prípad, možno sa po prečítaní tohto článku rozhodnete práve pre nový Fiat Scudo

Aké sú výhody Fiata Scudo? 

K dispozícii je hneď niekoľko verzií. Ak preferujete nové elektromotory, môžete si vybrať hneď medzi dvoma typmi batérie. 50 kWh alebo 75 kWh. V prípade, že je vám sympatickejší dieselový motor, v ponuke sa nachádzajú štyri rôzne motorizácie. Pri dvojlitrovej verzii máte rovno aj 8-stupňovú automatickú prevodovku. Každý si tak môže prísť na svoje. 

Aj keď sa to kvôli výške len 190 centimetrov nezdá, Fiat Scudo unesie až 6,6 m³ objemu nákladu. Jeho užitočná hmotnosť predstavuje až 1400 kg. 

Nezáleží len na výkonnosti vozidla, ale aj na jeho vzhľade. Tento nový model pôsobí športovo a ľahko, čo sa na pracovných cestách určite zíde. 

Rovnako príjemne pôsobí aj interiér Fiata Scudo. Pri šoférovaní tohto vozidla budete mať pocit, akoby ste sedeli za volantom osobného automobilu. Pohodlie pri jazde zaručí rôzne nastavenie volantu a sedadiel. 

Nemali by sme zabúdať ani na bezpečnosť pri jazde, čo je ešte dôležitejšie než vonkajší vzhľad či nastaviteľnosť sedadla. Vozidlo má zabudovaných množstvo prvkov aktívnej, ale aj pasívnej bezpečnosti. Patrí medzi ne napríklad sledovanie mŕtvych uhlov alebo aktívne núdzové brzdenie. 

Presvedčte sa o všetkých výhodách a parametroch nového Fiata Scudo na vlastné oči pri skúšobnej jazde v niektorej z autorizovaných predajní značky Fiat.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *