Chcete expandovať? Vyskúšajte predaj cez Amazon!

Spoločnosť, ktorá vlastní 10 percent severoamerického obchodu s elektronikou. Intuitívne užívateľské prostredie. Pohodlie a rýchle doručenie bez starostí. To všetko je Amazon. A vy môžete byť jeho súčasťou.

Bez starostí. Bez obrovských počiatočných nákladov. Potencionálni zákazníci na celom svete. Nie, to nie je fikcia, Toto všetko sú kľúčové vlastnosti predaja na Amazone, vďaka ktorým aj vy môžete naštartovať svoj celosvetový biznis. S malou pomocou od firmy Visitero môžete uskutočňovať svoje podnikateľské aktivity jednoducho, prehľadne a z pohodlia domova.

Firma úspešne radí viacerým slovenským firmám ako sa orientovať vo vodách predaja cez Amazon.

Dôležitým prvkom v rámci predaja cez Amazon je reklamný systém Amazon Ads. Kvalitné a presné nastavenie reklamy vám pomôže zvýšiť predaje na Amazone. Propagácia produktu na celosvetovom trhu je veľmi dôležitá a zaručuje úspech predaja. Pomocou kampaní sa viete zamerať na konkrétnu cieľovú skupinu, pre ktorú bude váš produkt zaujímavý a relevantný.

Amazon, ako trhovo najhodnotnejšia spoločnosť na svete, je spoľahlivý a stabilný partner na obchodovanie na európskej a celosvetovej úrovni. V Európe pôsobí Amazon v Nemecku, Veľkej Británii, Francúzsku, Taliansku a Španielsku. Odosielanie tovaru je však možné do 27 krajín celej Európy, čo vytvára ideálne podmienky na nájdenie konkrétnej cieľovej skupiny pre váš produkt.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *